Wie zijn wij?

 

vWverzekeringen werd in 2009 opgericht door Kevin en Ralph van Waterschoot en we hebben samen meer dan 80 jaar ervaring in de verzekeringsbranche.  We beschikken over de nodige capaciteiten om alle aspecten van de verzekeringswereld aan te bieden. Dit ondersteunt door onze collega’s Kris, Inge, Nancy en Thomas die ons deskundig bijstaan met ieder zijn gerichte specialiteiten.  We volgen dan ook permanent bijscholing, om op de hoogte te blijven van de laatste nieuwtjes in verzekeringen&fiscale spaarproducten. 

Sinds 2022 hebben onze nieuwe collega’s Dirk Geens en Ingrid (zakenkantoor Geens) ons ook vervoegd om ons team nog te versterken en om in onderlinge samenwerking nog een betere service te bieden aan onze klanten.   Wij staan er dan ook op om ons clienteel met een persoonlijke dienstverlening de beste voorwaarden op maat aan te bieden. 

Kevin van Waterschoot

Zaakvoerder / Klantrelaties / Productie

Tel: 03 645 91 00

Gsm: 0479 021 424

kevin@vWverzekeringen.be

Ralph van Waterschoot

Zaakvoerder / Klantrelaties / Schade

Tel: 03 645 91 00

Gsm: 0474 093 588

ralph@vWverzekeringen.be

Kris Geuns

Klantrelaties / Productie-Administratie

Tel: 03 645 91 00

Gsm: 0479 021 424

kris@vWverzekeringen.be

 

Inge Hikspoors

Klantrelaties / Productie-Schade

Tel: 03 645 91 00

Gsm: 0473 581 482

inge@vWverzekeringen.be

 

 

Nancy Gommers

Klantrelaties / Productie

Tel: 03 645 91 00

nancy@vWverzekeringen.be

 

Thomas Van Hul

Klantrelaties / Schade

Tel: 03 645 91 00

thomas@vWverzekeringen.be

Dirk Geens

Zaakvoerder Geens / Klantrelaties

dirk@vWverzekeringen.be

Ingrid Vermeeren

Klantrelaties / Productie-Schade

ingrid@vWverzekeringen.be